Küçük Galeri

Ürün çekimi neden önemli ?
Galeri Gelişen teknoloji ve internet kullanımı, e-ticaret ve sosyal paylaşımların çoğalması, firmaları dijital satışa yönlendirmiştir. E-ticaret ve web sitelerinde ürünlerin görselleri müşterilere sunularak satış gerçekleşmektedir. Doğal olarak görselin kaliteli ve albenili olması satış başarısını artırmaktadır.

Ürün hakkında yapılan yorumlar; örneğin görseldeki ürünün rengiyle müşterinin eline ulaşan ürünün asıl rengi arasındaki fark sorun teşkil edebilir ve iade edilmesine neden olabilir. Hatta yorumu okuyan diğer kullanıcıları satın alım konusunda negatif yönde etkileyebilir.
Galeri İyi fotoğraflar firmaların da kalitesinde bir gösterge olmaktadır. Müşteri cephesinden bakıldığında yanlış açı ve ışık koşullarında çekilmiş amatör ürün fotoğrafları olan bir firma ne kadar güçlü ve güvenilir görünür? Hatta ürünlerin kalitesinden bile şüphe ettirebilir kalitesiz görseller.
E-ticarette tabiki diğer faktörler de başarıyı etkiler.

Hızlı kargolama, ödeme kolaylıkları, güvenilir kargo şirketi ile teslimat, müşteri hizmetlerinin olumlu dönüşleri ve bir çok etken saymak mümkündür. Bir sac ayağı gibi düşünürsek günümüz ekonomik şartlar ve rekabet ortamında dengede durabilmek için kaliteden ödün vermemek gerekiyor.
Ürün çekimlerimizi nasıl yapıyoruz?
Ürün fotoğrafları firmaların talebi doğrultusunda çekiliyor. Model üzerinde, doğal ortamında, fon kullanılarak veya dekupe işlemi yapılması şeklinde olabiliyor. Galeri Çekimin nerede yapılacağına çekilecek ürünlerin çeşit, ebat, ederi ve miktarına göre karar veriyoruz. Stüdyoya getirilmesi mümkün olmayan büyüklük yada sayıdaki ürünler bulundukları yerde, değilse stüdyomuzda yapılıyor. Yerinde çekilecek ürünlerde gerekli ekipmanlarımızla gidiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Çekilmiş ürün fotoğraflarının dijital düzenlemesini de biz yapıyoruz ve size sadece e-ticaret sitenize yüklemeniz kalıyor.  Değerli mücevher işlerinde ve uzak mesafedeki firmalara sadece dijital düzenleme ve dekupe hizmeti de sunuyoruz.  Ürün çekimlerinde ücret nasıl belirleniyor?
Stüdyo çekimlerinde fiyatlar teslim edilen poz başına belirleniyor. Yerinde yapılan çekimlerde ise teslim edilen poz başına belirlenen fiyata ek olarak saatlik çekim ücreti talep ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =