Nişan Çekimi

Evliliğe giden yolun ilk adımlarını nişan çekiminizle birlikte atıyoruz. Nişan Fotoğraf Çekimi

Nişan çekimlerimize dış çekimle kalmayıp, kız isteme ve yüzük takma törenlerini de dahil edebiliyoruz. Tamamen sizin istekleriniz doğrultuda hareket ediyoruz.

Hangi süreçler çekime dahil edilecek, ne zaman, nerede yapılacak gibi soruları birlikte planlıyoruz. Her mekanı seçebilir ve tarzınızı yansıtan fotoğraflar isteyebilirsiniz.

Dış çekiminiz ortalama 3 saat sürecektir, fakat daha geniş bir zamanı kapsayan kız isteme ve yüzük takma merasimleri de planımıza dahil edilirse yaklaşık 5-6 saat boyunca size eşlik edilecektir. Nişan Fotoğraf Çekimi

Çekilen tüm dijitaller size teslim edilecek, albüm için fotoğraf seçimi sizle birlikte yapılacak, albüm tasarımı ise sizin onayınızdan geçtikten sonra baskıya verilecektir. Albümünüz set yada tek olarak yapılabilir, sayfa sayısına da siz karar verebilirsiniz… Albüm kalitesi ise 1. sınıf malzeme ve baskı kalitesinde imal edilecektir. Kısacası her şey; siz ve müstakbel eşinizin mutluluğuna hizmet edecektir.

‘Ayrıca çekimini gerçekleştirdiğimiz her bir çiftimize farklı bir sürprizimiz olacaktır…’

Evliliğe giden yolun ilk adımlarını nişan çekiminizle birlikte atıyoruz. Nişan çekimlerimize dış çekimle kalmayıp, kız isteme ve yüzük takma törenlerini de dahil edebiliyoruz. Tamamen sizin istekleriniz doğrultuda hareket ediyoruz.Hangi süreçler çekime dahil edilecek, ne zaman, nerede yapılacak gibi soruları birlikte planlıyoruz. Her mekanı seçebilir ve tarzınızı yansıtan fotoğraflar isteyebilirsiniz.

Dış çekiminiz ortalama 3 saat sürecektir, fakat daha geniş bir zamanı kapsayan kız isteme ve yüzük takma merasimleri de planımıza dahil edilirse yaklaşık 5-6 saat boyunca size eşlik edilecektir. Çekilen tüm dijitaller size teslim edilecek, albüm için fotoğraf seçimi sizle birlikte yapılacak, albüm tasarımı ise sizin onayınızdan geçtikten sonra baskıya verilecektir. Albümünüz set yada tek olarak yapılabilir, sayfa sayısına da siz karar verebilirsiniz… Albüm kalitesi ise 1. sınıf malzeme ve baskı kalitesinde imal edilecektir.

Kısacası her şey; siz ve müstakbel eşinizin mutluluğuna hizmet edecektir. ‘Ayrıca çekimini gerçekleştirdiğimiz her bir çiftimize farklı bir sürprizimiz olacaktır…’ Ayrıca çekimini gerçekleştirdiğimiz her bir çiftimize farklı bir sürprizimiz olacaktır…’

Düğün Fotoğrafçısı